Про житловий комплекс «Чайка»

Стильний та сучасний житловий комплекс «Чайка»  являє собою маленьке європейське містечко,  яке кардинально відрізняється від новобудов Києва та нерухомості найближчих приміських зон. Це унікальний проект з розвинутою інфраструктурою, цілющим повітрям курортної зони та розкішним озелененням, що прирівнюється до найкращих світових парків. Тут гармонійно поєднуються класичні традиції та сучасні основи курортного життя.

Сьогодні в житловому комплексі «Чайка» вже побудовано і здано в експлуатацію 29 будинків заввишки від 4 до 15 поверхів, де мешкає більше 12 тисяч чоловік. Проект реалізований за принципом кондомінімума. Територія знаходиться під цілодобовою охороною, комплекс обслуговує група управляючих компаній «ЗАРАЗ».

Якісно розроблені та реалізовані архітектурні проекти будівель, що ідеально враховують рельєф місцевості і особливості ландшафту, гармонійно вписуються в довкілля. Опинившись на території комплексу, Ви потрапляєте в тихі, затишні, мальовничі місця — справжню зону відпочинку. Чисте повітря та неймовірної краси пейзажі створюють атмосферу спокою і гармонії.

Житловий комплекс «Чайка» — найбільший кондомінімум  Європи, перше нове місто незалежної України з розвиненою  інженерно-транспортною і соціально-побутовою інфраструктурою. Його  відрізняє високий рівень якості обслуговування будинків і прибудинкової території, де кожен квадратний метр нерухомості і території облаштований, озеленює і знаходиться під контролем управляючих та охоронних структур.

Житловий комплекс «Чайка» пропонує одно-, двух-, трикімнатні квартири та території комплексу зі зручними плануваннями і просторими приміщеннями, а також, елітну нерухомість і комерційні приміщення для створення розкішного місця проживання або втілення бізнес ідей.

Продаж нерухомості в житловому комплексі «Чайка» здійснюється на вигідних умовах. Окрім 100%  оплати, покупці можуть придбати квартиру в кредит на 20 років або вибрати варіант розстрочки платежів.

Основною перевагою комплексу є доступна ціна квартири. Разом з подібними новобудовами в Києві, ціни в житловому комплексі «Чайка» на порядок нижчі. Це робить цей об’єкт нерухомості особливо привабливим, враховуючи унікальність його архітектури, облаштованість території та якість життя.

Тому, якщо Вас цікавить нерухомість під Києвом, чекаємо Вас  в житловому комплексі  «Чайка»! Тут Ви неодмінно підберете для себе максимально прийнятний за вартістю, умовами придбання  і розміщення варіант квартири, яка на багато років стане затишним і комфортним будинком для Вас і Вашої сім’ї.

ООО «ФКГ «Чайка» | 2012 г.