Загальна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА ГРУПА «ЧАЙКА» (далі – Товариство, Фінансова установа) є юридичною особою приватного права (ст.81 ЦК України),  відповідно до чинного законодавства України відноситься до підприємницьких товариств (ст. 84 ЦК України), має всі права та обов’язки юридичної особи з дати здійснення 03.11.2008 року державної реєстрації.

З дати заснування по даний час за рахунок власних коштів Товариства динамічно розвивається напрямок кредитування приватних осіб на придбання ними житла.

З 2009 р. ТОВ «ФКГ «Чайка» є партнером ТОВ «ОМОКС», ТОВ «УКРГАЗ», ТОВ «БК «БУДЦЕНТР» — одних з найбільших забудовників, підрядників та девелоперів України.

Головною перевагою Товариства є індивідуальний підхід до кожного клієнта незалежно від суми та умов кредитування. Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві та намагаємось налагоджувати довірчі стосунки з кожним клієнтом. Свою стратегію Товариство будує на принципах відповідальності, прозорості, соціальної справедливості, економічної ефективності та комфорту для клієнтів.

Ми з впевненістю можемо стверджувати, що на даний час  ТОВ «ФКГ «Чайка» — достатньо зріла компанія з високою корпоративною і професійною культурою та стандартами роботи. Професійні та компетентні спеціалісти Товариства знаходяться в постійному пошуку нових ідей та працюють над тим, щоб пропонувати приватним особам найбільш цікаві продукти та рішення.

ТОВ «ФКГ «Чайка» — це рішення Ваших фінансових питань в придбанні житла

ООО «ФКГ «Чайка» | 2012 г.